Aktuálně

12. 4. 2024

Středeční superdebata lídrů do evropského parlamentu byla, mírně řečeno, neuvěřitelná. CNN Prima v podstatě převzala úlohu České televize a odvedla tentokrát dobrou práci. Dozvěděli jsme se víceméně všechno o všech a bylo to jak ohnivým písmem. Krásně se vyjasnilo, kdo za co kope, ukázaly se všechny třecí plochy. Podíval jsem se na to dvakrát, abyste vy nemuseli.

11. 4. 2024

Šokující odhalení dohody USA s Talibanem a jeho úprk z Afghánistánu. Realita není vždy vítána.

9. 4. 2024

Vyhral mier a česko – slovenská spolupráca

2. 4. 2024

Nechcete euro? Řekněte v eurovolbách STAČILO!

1. 4. 2024

Splácení dluhu je rudé: to je to, co řekl Vladimir Vladimirovič, když se podíval na hemžení NATO v Baltském moři a poslal naši flotilu do Rudého moře, blíže k Suezskému průplavu. A hned všem bylo jasné, kdo udělal ten nejsilnější tah.

26. 3. 2024

Česká média jako objektivní hlídací psi demokracie?

23. 3. 2024

Rozhodnutí Fialovy vlády zrušit tradiční společná jednání české a slovenské vlády nemá v novodobých vztazích našich států obdoby a představuje problém, který se dotýká nejen diplomatických vztahů mezi oběma zeměmi. KSČM považuje toto jednání za zcela nepřijatelné!

19. 3. 2024

Další krok k většímu válečnému napětí

15. 3. 2024

Zbytky Československa, okousané zradou západních spojenců se probouzí do sněhovými vločkami pokrytého dne. Budí je rachot motorů a skřípání pásů německých tanků. Do toho všeho vyklepávají staccato tisíce holinek nacistických vojáků. Na východě už se i střílelo. Hrdí Češi nechtějí odevzdat svou zemi do rukou zachvatitelů bez boje.

13. 3. 2024

Také máte dojem, že se nám váleční štváči z nejvyšších politických pater , podporováni kým jiným než chameleonskými umělci začínají množit geometrickou řadou ?

Stránky