Český zástupce v OSN znovu škodil mírovému procesu!

15. 12. 2023

Kromě Izraele proti rezoluci o humanitární příměří v Pásmu Gazy hlasovala 12. prosince 2023 i Česká republika spolu s USA, Rakouskem a s několika dalšími banánovými státy a ostrovy pod kuratelou USA. Většina zemí tzv. Kolektivního západu se totiž při této rezoluci pouze zdržela hlasování, protože hlasovat proti rezoluci by bylo již opravdu podezřelé a přes čáru. Přesto to ale 10 států v OSN udělalo na čele s Izraelem, USA a Českou republikou. A víte proč?

Víte, co vadilo na rezoluci podržtaškám z řad spojenců USA a sionistických? Vadilo jim úplně všechno! Vadilo jim, že rezoluce vyzývá k zastavení bojů, což by znamenalo, že Hamás přežije a nebude zničen, nebude možné obsadit a anektovat Gazu, nepůjde těžit plyn na plošinách u pobřeží Gazy. Vadilo jim i to, že rezoluce vyzývá k propuštění “všech rukojmích” na obou stranách konfliktu.

Hlasování v OSN o příměří v Gaze

Tedy nejen k propuštění Hamásem držených Izraelců, ale i k propuštění Palestinců držených jako rukojmí v izraelských zajetích. Tohle všechno prostě sionistickým vadí, a proto to vadí i českému velvyslanci, který proti rezoluci hlasoval v OSN jako největší sionista. Prostě sionističtí chtějí Gazu reformátovat, vyhnat původní obyvatelstvo, vytvořit loutkovou protektorátní vládu a přetvořit Gazu na sionistické území, kde budou vznikat izraelské osady a na dohled od pobřeží budou v moři plynové těžební plošiny.

Dají tomu několik let a následně Gazu anektují a formálně připojí k Izraeli stejně, jako to v roce 2020 udělali s Golanskými výšinami. Takhle se kradou cizí území a státy, za bílého dne a s podporou amerického prezidenta! Kdyby byli Rusové za dobře s Bílým domem, ten by jim dovolil si připojit třeba i celou Ukrajinu. A nikdo by nesměl ani pípnout! Jinými slovy, co je dovoleno Jovovi, není dovoleno gójovi! Celý článek zde:

(výběr admin)

Autor: 
VK
Zdroj: 
https://aeronet.news/