Vzácný úkaz k vidění na českém mediálním nebi. Fico. Poučme se z něj.

10. 3. 2024

V těchto prvních březnových dnech roku 2024 máme po nějaké době opět nádhernou příležitost uvidět na českém mediálním nebi vzácný zářivý úkaz.

Tentokrát se jménuje - Robert Fico.  

Robert Fico – slovenský premiér se stal tou hvědou na českém nebi, ke kterému všichni zvedají a otáčejí svojí hlavu a zaostřují na něj zrak! Všechna větší media v České republice, ať už zpravodajství České televize, Českého rozhlasu, tištěné noviny či zpravodajské portály na sociálních sítích Seznam.cz, Centrum.cz, Volny.cz a další komentují mimořádně negativně postoje premiéra slovenské vlády Roberta Fica k odmítnutí poslat vojáky Slovenské republiky (ale i zemí NATO) bojovat na Ukrajinu.  

Slovenský premiér Fico zastává zcela opačný postoj než česká reprezentace. Fico prosazuje zastavení dodávek zbraní na Ukrajinu. Požaduje ukončit válčení a nesmyslné zabíjení. A požaduje začít jednat o míru! 

Na rozdíl od českého prezidenta Petra Pavla Pávka a premiéra Fialy! Ti naopak spolu s celou vládou a českou diplomatickou sítí v zahraničí shání 35 miliard korun (1,5 miliardy amerických dolarů) na nákup statisíců dělostřeleckých granátů pro Ukrajinu s cílem dále válčit, zabíjet a ničit. Co na tom, že již v tomto konfliktu NATO - Ruská federace na území Ukrajiny zahynuli statisíce ukrajinských, ale i ruských mužů, často tátů od rodin.

Vedle toho je zde v naší zemi skupina lidí, kterou zastřešuje náčelní generálního štábu Armády ČR generálporučík Karel Řehka a vede ji herec Ondřej Vetchý, kteří shání 100 milionů českých korun na nákup 20000 kusů dronů pro ukrajinskou armádu. Už je údajně sehnali i s pomocí zahraničí a ve sbírce dále pokračují.

Čeští politici a jejich podporovatelé tak neustále přilévají olej do válečného ohně! Bude to ale mít i své důsledky pro Českou republiku, s tím se musí počítat, až Rusko řekne - pro Českou republiku nemáme nic!

Premiér Fiala nenašel odvahu a nepřiznal to před českou veřejností, že v Paříži 26.2.2024, na tzv. „Válečném summitu“ který organizoval francouzský prezident Macron vyslovil souhlas s tím, že Česká republika, jako člen NATO pošle své vojáky bojovat na Ukrajinu proti Ruské federaci!  

Naopak premiér Fico veřejně prohlásil po schůzce u Macrona, že Slovensko na Ukrajinu své vojáky nepošle, dokud on bude premiér a i kdyby jej to mělo stát křeslo premiéra slovenské vlády! Dále řekl, že na této děsivé schůzce u Macrona nepadlo ani jednou slovo mír. Mluvilo se jen o válce a  o válčení!

Proto se slovenský premiér Robert Fico stal přes noc nepřítelem č.1 českých politiků a novinářů! 

Proto všechna hlavní media v České republice ovládaná pronatovskými a proamerickými liberály všech mastí, obrátila svůj hněv a blesky proti premiéru Ficovi. K nim se přidali další  tzv. „známé osobnosti“ z různých oblastí života společnosti, herci, sportovci, umělci a jiní.

Slovo v těchto mediích dostávají jen protificovské názory! Nikdo jiný!

Dalším důsledkem této mediální nenávistné kampaně bude, že se pod touto masáží brzy objeví labilní jednotlivci či skupiny lidí, možná i placené skupiny lidí, působící v naší zemi vůči Slovensku! Kteří tu: Hodí kámen na ambasádu Slovenské republiky v Praze, tu polijí vchod do ambasády či jiného slovenského objektu v naší zemi rudou barvou, uvidíme hanebné obrázky premiéra Fica na demonstracích a podobně.

Protificovská mašinerie se v České republice rozjela a už nabrala plné obrátky! Stačilo na to pár dní!

Píšeme o tom proto, že stejnou nenávistnou kampaň jsme zažili my v KSČM, stejně ohavná kampaň byla vedena proti prezidentu Miloši Zemanovi, stejně nechutná nenávistná kampaň byla vedena i proti bývalému premiérovi Andreji Babišovi. Je už ověřeno praxí, že pokud se nenajde nikdo v naší zemi, kdo by narušoval jednotnou linii liberální nenávistné propagandy, na společnost to zapůsobí a oni dosáhnou svého!

Levice, pokud uspěje ve volbách musí nastolit změnu ve veřejnoprávních mediích směrem k objektivnosti a pravdivosti! Protože v České republice vítězí dlouhodobě lež, manipulace a nenávist, nad pravdou a láskou! Česká republika je nemocná!

Zatím se připravujte na to, že vaši synové a manželé půjdou bojovat na Ukrajinu a umírat za cizí zájmy.  

Už je to „nahoře“ ve vládě a na Hradě odklepnuto. Už to "leze ven"! Půjdou umírat za zájmy těch skupin na Západě, které chtějí Rusko srazit na kolena a porobit jej a získat jeho nerostné bohatství! O Ukrajinu jim vůbec nejde, ta je jen jejich nástrojem proti Rusku k dosažení jejich cíle. Ukrajina je pro ně spotřebním materiálem!

Za to budou bojovat naši čeští vojáci.

Pan prezident Petr Pavel Pávek už se veřejně pro media vyjádřil, i premiér Fiala, že vysílat na Ukrajinu bojovat naše české vojáky..... "to až tak ne", ale dovedou si dobře představit tam vyslat stovky českých vojenských instruktorů pro výcvik ukrajinské armády. To ano, to jim dává smysl!

Pavel, Fiala a Armáda ČR těm našim bojovníkům na Ukrajině budou tedy říkat „instruktoři pro výcvik ukrajinské armády“. To zní přeci pro veřejnost a hlavně pro rodiny našich vojáků lépe! Tak nějak stravitelněji?!

Jedná se o mimořádně závažnou záležitost, která se v naší zemi neřešila od konce II. Světové války a která zásadně poznamená Českou republikum, až se stovky "našich mírumilovných instruktorů" budou domů vracet v rakvi! Toho si musíme být vědomi všichni! Nejen vrcholní politici ve vládě a prezident na Hradě, ale především novináři a majitelé medií by se měli zamyslet nad tím, čemu slouží a kam to vede, ale i všichni ti tleskači a pochlebovači pětidemoliční vládě! Ale samozřejmě i my ostatní. 

KSČM souhlasí s premiérem Ficem! Jsme přesvědčeni, že názor a postoj premiéra Fica je správný! To je levicový postoj, který se opírá o podporu a zájmy širokých vrstev obyvatelstva!

Autor: 
Mediální úsek Plzeňského KV KSČM
Zdroj: 
Internet